Volkswagen passat

Volkswagen passat

Nowy volkswagen passat zachwyca wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Nadal największym zainteresowaniem klientów cieszy się wersja kombi, z wyjątkowo pojemnym w najnowszej odsłonie passata bagażnikiem. Twórcy zdają sobie sprawę z tego że jest to samochód używany także jako pojazd użytkowy, dlatego też bagażnik zaprojektowany został w taki sposób aby umożliwiał przewożenie nawet dużych i ciężkich przedmiotów.

Po pierwsze umożliwia to duża przestrzeń bagażowa, czym w zasadzie passat zachwycał od początku, dodatkowo pojawił się system umożliwiający regulowanie podłogi bagażnika, w celu pozyskania większej przestrzeni. Można skorzystać także ze specjalnego sytemu szyn, umożliwiających blokowanie przewożonych bagaży w taki sposób, aby ich transport był maksymalnie bezpieczny. W najnowszym modelu poprawiono akustykę wnętrza samochodu.

Nowy passat

Tendencja ta obserwowana jest także w przypadku samochodów konkurencyjnych w odniesieniu do nowego passata, czyli modeli takich jak volvo s40 czy volvo s60. Volvo, można by rzec od wielu lat konkuruje z niemieckim gigantem motoryzacyjnym. Najbardziej udanym modelem był jak na razie volvo v40. Nowy passat wyposażony jest wiele interesujących rozwiązań takich jak chociażby systemy umożliwiające dostosowane prędkości pojazdu w odniesieniu do samochodu znajdującego się przed nami jak też z uwzględnieniem znaków drogowych. Podobnie jak volkswagen polo nowy passsat wyposażony jest w czujniki parkowania, umożliwiające automatyczne parkowanie.

Automatyczne czujniki

Na uwagę zasługuje system sterujący światłami samochodu. Automatyczne czujniki przełączają światła drogowe na mijania jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Nie ma więc możliwości oślepiania innych, znajdujących się przed nami kierowców. Poza tym kierowcy nie zdarzy się dzięki temu zapomnieć o włączeniu świateł przed wyruszeniem w drogę. Standardem są także czujniki deszczu które uruchamiają w razie potrzeby wycieraczki samochodowe. Pojazd wyposażony jest w pełne, elektryczne sterowanie, także lusterkami, a nawet klapą bagażnika.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz