Popularne samochody

Popularne samochody

Dosyć nietypowym jak na mercedesa modelem jest mercedes a170. Jest to dosyć mały samochód, i jako pierwszy z produkowanych przez niemiecki koncern aut osobowych posiadał on napęd na przednią oś. Takie samochody są w naszym kraju dosyć popularne, ale w większości modeli mercedesa napęd jest z reguły na tył, co sprawia że samochody te prowadzi się nieco inaczej.

Model a 170 wszedł do produkcji już w 1996 roku, ale w związku z pewnymi problemami dotyczącymi bezpieczeństwa model ten został wycofany z produkcji aż na dwa lata, co także jest dosyć nietypowe. Jak się okazało samochody te bardzo źle wypadały przy tak zwanym zderzeniu z łosiem.

Honda Accord

Uszkodzenia były ogromne, a podróżujący samochodem narażeni byli na poważne obrażenia. Obecnie problemu już nie ma, a ten model może być zakupiony po prostu jako małe autko miejskie, z którego na pewno nabywcy powinni być zadowoleni. Model ten może konkurować z samochodami takimi jak honda accord czy też renault Clio. Na uwagę zasługuje dosyć niewielkie spalanie i jak na ten segment samochodów ekonomiczny silnik. Kierowcy, którzy są zainteresowani jednak czymś większym, mogą być zainteresowani samochodem takim jak mazda 6. To produkowane już od 10 lat auto nie bez powodu cieszy się opinią jednego z najmniej zawodnych samochodów na świecie. Dorównuje w tym względzie najpopularniejszym niemieckim samochodom.

Luksusowe auta

Jest to jednak samochód z segmentu bardziej luksusowych aut, na który niestety ale nie każdego będzie stać. Na giełdach samochodowych osiąga on dosyć wysokie ceny, właśnie ze względu na swoją wysoką niezawodność. Można go jednak próbować zastąpić innymi samochodami. Przykładem dosyć niedrogiego używanego samochodu jest nissan almera. Samochód ten nie jest z kolei już produkowany od wielu lat, ale pomimo to w dalszym ciągu można zakupić go na giełdach samochodowych. Z racji wielu ceny są o wiele niższe, ale bez problemu znajdziemy model, który posłuży nam jeszcze przez wiele lat. Kupujący, którzy dysponują o wiele większym budżetem, mogą z kolei postawić na samochody takie jak nissan primera.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz