Planowanie trasy i francuskie samochody

Planowanie trasy i francuskie samochody

Francja jest w zasadzie kolebką europejskiej motoryzacji. Pierwsze firmy i warsztaty zajmujące się produkcją maszyn Tego typu powstawały już w dziewiętnastym wieku, ale dopiero produkcja samochodów z silnikami spalinowymi, którą rozpoczął peugeot pozwoliła na odniesienie francuzom w tej dziedzinie.

Dzisiaj ogromny francuski koncern samochodowy, w skład którego wchodzi miedzy innymi peugeot jest jednym z najlepszych samochodowych koncernów na rynku. Samochody takie jak peugeot 206 sprzedawane są praktycznie w całej europie, ale także i na świecie.

Peugeot 307

Nie oznacza to że francuskie auta pozbawione są wad, ale wiele z nich jest samochodami, które doskonale nadają się dla przeciętnego użytkowania. Następcą modelu 206 jest peugeot 307, o wiele nowocześniejszy, ale co za tym idzie także nieco droższy. Eksperci zwracają uwagę na dosyć bogate wyposażenie oraz stosunkowo dużą niezawodność typowych osobowych samochodów produkowanych przez ten koncern, ale istnieją także typowe wady tych aut. Użytkownicy dosyć często skarżą się na problemy które powodować może tylna belka skrętna. Dotyczy to zwłaszcza pojazdów poruszających się po polskich drogach, ale wpływ na to ma w sporym stopniu także to w jaki sposób samochody takie są użytkowane. Także w przypadku sprowadzanych zza granicy modeli należy zwracać swoją uwagę na ten element.

Opel Insignia

Innym dosyć praktycznym samochodem jest opel insignia. Jest to zupełnie nowy model produkowany zaledwie od pięciu lat. Samochód ten zaliczany jest do klasy D, ale wersje z najbogatszym wyposażeniem można spokojnie nazwać samochodami luksusowymi. Co ciekawe samochód ten wyposażony jest w wyjątkowo pojemny bagażnik. W zależności od wybranej przez kupującego wersji wyposażenia insignia kosztuje od 90 000 do nawet ponad 200 000 złotych, ale to już w przypadku wyjątkowo mocnej wersji tego samochodu. Mniej zamożnym klientom polecić można nissan juke¸ będący także samochodem podobnej klasy, ale już nieco mniej atrakcyjnym. Dzisiaj też o wiele większe możliwości planowania trasy daje wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu oraz nawigacji satelitarnej.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz