Nowe samochody

Nowe samochody

Nowa mazda 6, jest jak zawsze dobrze prezentującym się samochodem. Model ten stanowi połączenie samochodu sportowego z samochodem rodzinnym. Realizacja takiego połączenia w tym przypadku udała się znakomicie i zaowocowała stworzeniem dosyć dobrego samochodu.

Osiągi udało się poprawić stosując lepszą, bardziej aerodynamiczną sylwetę oraz oczywiście mocniejszy silnik, aczkolwiek zadbano przy okazji także i o to aby był to silnik ekologiczny co powoli staje się standardem w przypadku nowych samochodów. Jak na samochód rodzinni przystało, komfort podróżowania jest wyjątkowo wysoki.

Ciche wnętrze

Ciche wnętrze pozwala momentami zapomnieć o tym, że jest to także samochód sportowy. Pomyślano także o dzieciach. O bezpieczeństwo podróżujących z tyłu małych pasażerów dbają systemy poduszek powietrznych. Rodzice mają także możliwość elektrycznego zablokowania tylnych drzwi w samochodzie. Dla tych, do których przemawiają bardziej klasyczne rozwiązania, najprawdopodobniej najlepszym wyborem na auto rodzinne będzie nissan almera lub nissan primera. Samochody te są zdecydowanie tańsze od mazdy, nie gwarantują jednak tak wysokich osiągów. Konkurencja w tym segmencie jest dosyć spora i bez wątpienia na uwagę zasługuje mercedes a170, który jest dosyć małym samochodem typowo miejskim. Mankamentem może być nieco nietypowa sylwetka, którą samochód się charakteryzuje.

Reanult Clio

Innym małym samochodem miejskim jest renault Clio. W najnowszej wersji produkowanej od roku 2005 znacznie usprawniono zawieszenie samochodu, które doskonale radzi sobie z wybojami oraz nierównościami, auto o wiele lepiej pokonuje także zakręty, aczkolwiek zastosowany układ kierowniczy nie należy zdaniem ekspertów do najlepszych. Jak na swoją klasę samochód ten charakteryzuje się dosyć dużą ilością wolnego miejsca, zarówno dla pasażerów podróżujących z przodu, jak też i dla tych którzy siądą z tyłu. Z całą pewnością najładniejszym z opisywanych samochodów jest honda accord. Zwłaszcza w wersji trzydrzwiowej nowa honda prezentuje się jak rasowy samochód sportowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz