Niedrogie samochody

Niedrogie samochody

Przy zakupie nowych, ale też i używanych samochodów bardzo często w pierwszej kolejności zwracamy uwagę tak naprawdę na ich cenę. W przypadku wielu modeli samochodów odgrywa ona znaczącą rolę, ale istnieją też i takie w których stosunek ceny do jakości jest dla kupujących na tyle korzystny, że warto jest się tym zainteresować.

Jednym z takich aut jest seat Toledo. Model ten większości osób kojarzyć będzie się najprawdopodobniej z drugą generacją, która nie jest już produkowana. Był to klasyczny 4 drzwiowy sedan, o dosyć dobrym jak na swoje czasy wyposażeniu. W roku 2004 pojawiła się jego nowa odmiana, ale wygląd nowego samochodu dosyć mocno nie spodobał się kupującym co obiło sie od razu na wynikach sprzedaży.

Skoda octavia

Model ten został dosyć szybko wycofany z produkcji. Innym samochodem w dosyć przystępnej cenie jest skoda octavia. Jak zawsze skoda jest w stanie zaproponować bardzo dobry pojazd, po korzystnych cenach. Samochód ten dostępny jest po pierwsze w dwóch różnych odmianach, combi oraz sedan. Każda z nich ma kilka różnych wersji wyposażenia, które mogą się bardzo mocno od siebie różnić. Można zakupić wersję bardziej sportową, ale możliwe jest też kupienie samochodu rodzinnego. Jest to samochód który zakupić możemy już za około 50 000 złotych i mowa tutaj o fabrycznie nowych modelach. Sporo zaoszczędzimy także jeśli kupimy model skoda fabia. W związku z wyprzedażą rocznika 2011 w salonach skody jest obecnie o wiele taniej, co powinno skłonić bardzo wielu klientów do dokonania zakupów.

Skoda superb

Nieco nietypowym jak na Skodę modelem jest skoda superb. Jest to samochód terenowy, który został zaprojektowany w dosyć oryginalny sposób. Może się on podobać, a poza tym jest to dosyć funkcjonalne auto, charakteryzujące się stosunkowo niewielkim poziomem spalania. Na rynku wtórnym rekordy popularności bije natomiast volkswagen golf. Jest to model produkowany nie przerwanie od lat 70, i nawet do dziś spotkać można samochody z tego okresu, które zachowały się w dosyć dobrym stanie. Najnowsze odmiany to jednak samochody dosyć mocno luksusowe, i niekoniecznie dostępne dla przeciętnego obywatela naszego kraju. Nowy golf, w zależności od wyposażenia kosztuje około 100 000 złotych. Jak wiadomo przy takim pułapie cenowym wybór jest dosyć spory, także w segmencie większych i zdecydowanie bardziej luksusowych samochodów.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz